Sastanak projektnog tima i saradnika sa Fakulteta za prehrambenu tehnologiju, bezbjednost hrane i ekologiju

Dana 04.02.2021. održan je sastanak projektnog tima i saradnika sa Fakulteta za prehrambenu tehnologiju, bezbjednost hrane i ekologiju

Sastanku su prisustvovali ispred Centra: Prof. dr Aleksandra Martinović, direktorica Centra, prof. dr Radenka Krsmanović Whiffen, pomoćnica direktorice, dr Sandra Tinaj, predsjednica Savjetodavnog Odbora, doc. dr Tomo Popović, IT ekpert, asistent na projektu mr Anđela Nišič, mladi istraživači: Andrea Milačić i Amil Orahovac, kao i predstavnici Fakulteta: prof. dr Marija Vugdelić, mr Jovana Drobnjak, koordinator i mladi istraživač Rijad Ličina.

Kroz razmjenu ideja i mišljenja, zajednički dolazimo do kreativnih i inovativnih rješenja.