FoodHub predstavljen na webinaru "2020 Alliance of International Science Organizations (ANSO) Training on Sustainable Development and Leadership Enhancement"

Dana 03.02.2021. održan je webinar "2020 Alliance of International Science Organizations (ANSO) Training on Sustainable Development and Leadership Enhancement", a na kojem je predstavljen i projekat Centar izvrsnosti za digitalizaciju procjene mikrobiološke rizika u oblasti bezbjednosti hrane i preciznu sertifikaciju autentičnosti prehrambenih proizvoda (FoodHub).

Univerzitet Donja Gorica učestvovao je u seriji vebinara koje su organizovali UCAS Univerzitet Kineske akademije nauka i ANSO (Savez međunarodnih naučnih organizacija), zajedno sa naučnim organizacijama iz Kine, Rusije, Švedske, Tajlanda, Turske, Kenije, Pakistana i mnogih drugih.

Na webinaru je direktorica Centra, prof. dr Aleksandra Martinović, predstavila Centar, odnosno učesnike upoznala sa misijom, vizijom i ciljevima.