Info dan - stipendije i pozivi Međunarodne organizacije za genetski inženjering i biotehnologiju (ICGEB)

Predstavnici, odnosno nacionalne kontakt osobe Međunarodne organizacije za genetski inženjering i biotehnologiju (ICGEB)u petak, 17.03.2023, sa početkom u 14h, u sali Vizija Univerziteta Donja Gorica, održaće prezentacije kojima će se predstaviti:

- stipendije za doktorske studije (rok za apliciranje 31. mart 2023.)

- stipendije za postdoktorske studije(rok za apliciranje 31. mart 2023.)

- istraživački grantovi (rok za apliciranje 30. april 2023.)

Takođe, ICGEB zemljama članicama nudi mogućnost učešća na skupovima i seminarima koji se organizuju tokom 2023. godine.

Vjerujemo da bi prezentacija ICGEB ovih poziva bila od interesa i značaja za dalji rad, odnosno usavršavanja studenata i istraživača.

Ukoliko želite da prisustvujete ovom događaju, ljubazno vas molimo da se registrujete putem sljedećeg LINK-a.